Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

30.08.2021 року відбувся навчальний онлайн-семінар для спільноти інклюзивних громадських радників Луганщини

30.08.2021 року відбувся навчальний онлайн-семінар для спільноти інклюзивних громадських радників Луганщини

Онлайн-семінар проводився в рамках реалізації проекту "Колаборація мереж інклюзивних громадських радників та ГІСМАОВК» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Мета даного проекту ознайомити з веб-платформою Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів.

Цей сайт є веб сервісом «пілотного» експерименту «Впровадження практик ефективного вирішення конфліктів через створення постійної геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки і вирішення конфліктів» в Донецькій і Луганській областях, в результаті якого виникла сама назва цього сайту - "Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів" (скорочено - ГІСМАОВК), як веб-платформи, на якій:

висвітлюються новини, події,

мепінгуються та рейтингуються конфлікти,

спілкується спільнота: аналітики, посередники, радники та експерти,

публікується інша інформація.

Інклюзивні громадські радники були ознайомлені із структурою самої платформи, її складовою, проведеним аналізом аналітиками ГІСМАОВК, системним підходам до конфліктів, можливістю долучитися до спільноти або висвітлити конфліктну ситуацію у регіоні.

Онлайн _ семінар проведено у межах проєкту «Колаборація мереж інклюзивних громадських радників та ГІСМАОВК», що реалізується ГО Impact center CXID.UA за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерланди.

19:00
Станиця Луганська
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
​ГС «ЛАООІ» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України розпочали новий проєкт
У Вугледарській громаді була проведена інформаційна сесія за участі громадськості та поліції
Інклюзивні громадські радники (ІГР) періодично зустрічаються щоб опрацювати поточні питання.
Реалізується проект з навчання інклюзивних громадських радників
Молодiжний центр Торецьк
НРГО «Промінь» розпочала реалізацію проєкту «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні».
Друге засідання літературної студії "Калина" відбудеться 09 вересня о 13:00 годині у Молодіжному центрі ДонДКТУ за адресою: м. Торецьк, вул. Євгена Седнів 3а. Любите літературу? Багато читаєте?
Для мешканок та мешканців Вугледарської громади у Центрі громадських ініціатив SOVA пройшов фінансовий воркшоп
20 серпня для журналістської спільноти та громадськості Луганської області відбувся воркшоп "Толерантність та гендерна рівність в журналістських матеріалах”.
- як спосіб формування навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю.
Представники ГО «Світ для всіх» мали можливість долучитися до події всеукраїнського масштабу - фіналу «Світ без обмежень»