Мрії здійснюються – підсумки благодійної акції в м. Сєвєродонецьку

Закінчилася новорічна акція «Лист Діду Морозу» благодійного фонду «Милосердя». Маленькі мрійники з м.Сєвєродонецька та прилеглих населених пунктів надіслали більше 100 листів для Діда Мороза де висловили свої мрії та сподівання. Серед учасників акції були діти з багатодітних, малозабезпечених родин, внутрішньо переміщені особи, діти з інвалідністю та тяжкими захворюваннями. До благодійного заходу приєднались 24 вихованця Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Прохання малечі вразили членів оргкомітету своєю дорослістю. Багато учасників нічого не просили для себе особисто, лише: миру, здоров’я для своїх рідних, щоб мама не плакала та не засмучувалась, щоб у кожної дитини були батьки. Дехто вірить, що новорічне диво допоможе вирішити питання будівництва притулку для бездомних тварин, бо «хто ж їм допоможе, якщо не ми».

В ході акції було відібрано п’ять переможців, чиї листи найбільше вразили організаторів своєю щирістю та добротою. Напередодні Нового року до них завітали Дід Мороз і Снігуронька з привітаннями, подарунками про які так мріяли діти та писали у своїх листах.

Решта учасників отримала заохочувальні призи, бо кожен лист – то віддзеркалення чистої дитячої душі. Кожна дитина щиро і відкрито мріє, сподівається, що її бажання неодмінно здійсняться.

Цього року до реалізації акції приєдналися ГО «Фотопрактика по всій Україні і за кордоном», декоратор Ірина Кузло та майстриня ретуші Анна Буніна. Сєвєродончани і гості міста замовляли новорічну фотосесію в екостудії, натомість обирали будь-який лист та виконували дитяче бажання. Фотозйомки проводились вихованцями студії «Фотомагія» під керівництвом Олени Нехаєвої.

Такий формат співпраці дуже сподобався учасникам благодійного заходу та дозволив приділити увагу кожній дитині, що мріє та вірить у новорічне диво.

Команда БФ «Милосердя» висловлює вдячність всім активним та небайдужим людям, що долучились до акції. Завдяки вам дитячі мрії здійснюються і маленькі серця наповнюються вірою у доброту та милосердя.

14:11
Северодонецк, Космонавтов, 16
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!