Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​*10 вересня — всесвітній день запобігання самогубствам*

*10 вересня — всесвітній день запобігання самогубствам*

Ключова мета цієї дати – підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми, поліпшити знання про те, як можна запобігти суїциду, зменшити стигматизацію, пов'язану з самогубцями.
У ВООЗ розповіли як можна допомогти людям, які страждають суїцидальними формами поведінки.
Для запобігання самогубствам і спробам самогубства може застосовуватися низка заходів на рівні всього населення, різних груп населення та окремих людей. У рамках концепції ВООЗ щодо профілактики самогубств LIVE LIFE рекомендуються такі ефективні й засновані на фактичних заходах:
19:12
Северодонецк, проспект Гвардійский, 25
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
​ГС «ЛАООІ» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України розпочали новий проєкт
У Вугледарській громаді була проведена інформаційна сесія за участі громадськості та поліції
Інклюзивні громадські радники (ІГР) періодично зустрічаються щоб опрацювати поточні питання.
Реалізується проект з навчання інклюзивних громадських радників
Молодiжний центр Торецьк
НРГО «Промінь» розпочала реалізацію проєкту «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні».
Друге засідання літературної студії "Калина" відбудеться 09 вересня о 13:00 годині у Молодіжному центрі ДонДКТУ за адресою: м. Торецьк, вул. Євгена Седнів 3а. Любите літературу? Багато читаєте?
Для мешканок та мешканців Вугледарської громади у Центрі громадських ініціатив SOVA пройшов фінансовий воркшоп
20 серпня для журналістської спільноти та громадськості Луганської області відбувся воркшоп "Толерантність та гендерна рівність в журналістських матеріалах”.
- як спосіб формування навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю.
Представники ГО «Світ для всіх» мали можливість долучитися до події всеукраїнського масштабу - фіналу «Світ без обмежень»