Святий Миколай дітям Донбасу

«Благодійний Фонд Реалізації ідей» 1 листопада оголосив старт благодійної акції «Святий Миколай дітям Донбасу».

За даними сумної статистики в Луганській області у прифронтовій зоні мешкає більше 4000 дітей. Вже шостий рік діти живуть «між пострілами», економічна ситуація не дозволяє батькам виїхати у більш небезпечні місця, тому вони стали заручниками ситуації та війни.
Мета нашої акції — привернути увагу до дітей, що живуть у населених пунктах поблизу лінії зіткнення або «сірій зоні», та організувати збір коштів та подарунків для них до різдвяних та новорічних свят.
Це наші, українські діти, які мріють про чудо та свято! Допоможемо Святому Миколаю зробити це чудо!
В Луганській області ми зібрали більше 500 малюнків-бажань дітей з міст Гірське, Золоте, селищ Стахановець, Карбоніт, Катеринівка та інших; також зібрали малюнки-мрії дітей, які виховуються в інтернатах, бо їм найбільше бракує свята та сімейного тепла. Для кожного побажання дітей ми будемо шукати того, хто зможе для дитини стати Святим Миколаєм!
Влаштувати свято для всіх неможливо, але ми це спробуємо! Докладні деталі на нашому сайті http://ideasfund.org.ua/2019/11/01/blagodijna-akciya-svyatij-mikolaj-dityam-donbasu/

ЗРОБИМО СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ РАЗОМ! РАЗОМ – ЗМІНЮЄМО СВІТ!

20:53
Космонавтів, 16
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.