Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 27 вересня по 01 жовтня у Ярівській ЗОШ І - ІІІ ст було проведено  Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в навчальному закладі заплановані та проведені просвітницькі заходи . Головною метою заходів є інформування  про різні прояви булінгу, його наслідки та методи боротьби з ним, для забезпечення дружньої та безпечної атмосфери в освітньому середовищі та порередження проявів булінгу.

До проведення тижня були залучені усі члени освітньої громади : учні, вчителі та батьки. Для дітей провели тренінгові заняття на згуртованість класних колективів «Особисті кордони: як їх окреслити та зберегти». а з батьками поспілкувалися з теми  «Ми є прикладом для наших дітей ( профілактика домашнього насильства)». Дуже цікавими та корисними стали загальношкільна акції «Долоньки толерантності» та «День рожевої сорочки»

З учнями початкових класів класоводами проведено інформаційне заняття «Моя перша подорож безпечним онлайн - простором», а з учнями 5-11 класів класними керівниками була проведена єдина інформаційна година «Кібербулінг та засоби його подолання». Наша школа долучилася до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, спрямованого на захист прав дитини. Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.Учні отримали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

09:56
с.Ярова, Кооперативна, 2а
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень