Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Міжнародний День Миру «Мир крокує по планеті»

З метою відзначення Міжнародного дня миру у Ярівської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшли тематичні заходи. Учні 1 – 5 класів під керівництвом класних керівників та класоводів провели виставку малюнків «Мир крокує по планеті». Класні керівники 5 – 11 класів провели тематичні виховні години «Мир на землі – радість у родині» у школі пройшов загальношкільний флешмоб «Голуб миру».

Міжнародний день миру відзначають у всіх куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, але й зробити що – небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

https://drive.google.com/file/d/1E2Mx61c-htyVtSfgU...

https://drive.google.com/file/d/10R7uNocWtyBVcKYmZ...

09:09
с.Ярова, Кооперативна, 2а
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Ініціатива реалізована в партнерстві з Новоайдарською селищною радою, #UNRPP, #ІСАР_ЄДНАННЯ, #БО_МарафонМилосердя в рамках бюджету участі
Історія успіху щодо створення рекреаційної зони в смт.Новоайдар за допомогою участі в конкурсі «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021», за організаційної підтримки ІСАР Єднання та фінансової підтримки Європейського Союзу
Продовжується робота з створення web-сервісу "IncNet" для посилення можливостей ІГР
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» продовжує реалізацію проєкту «Від екології природи до екології душі», #UNRPP
Тендер оголошено в рамках проекту "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" .
Проектт "ЗАПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ ГІСМАОВК НА РІВНІ ГРОМАД" за підтримки ПРООН.
Проєкт «Вирішення проблеми з алергомісткими рослинами в Новоайдарській громаді шляхом адвокування Програми благоустрою Новоайдарської громади та допомоги громаді в її практичному втіленні» в дії
відбулася низка індивідуальних інтерв’ю в рамках реалізації дослідження «Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
Відбулася низка фокус-групових опитувань в рамках реалізації дослідження за фінансової підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.
12 жовтня відбулася презентація проєкту “Документація архітектурних пам'яток Луганського регіону” за участю представників місцевої влади, культури, освітніх закладів, істориків, краєзнавців.
ГО "Вибір"
Акція в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі», який реалізує ГО «Зелені долоні».
Нарешті видно результати ініціативи "Створення рекреаційної зони в північній частині смт.Новоайдар" в рамках конкурсу грантів «Підтримка проєктів партисипативних бюджетів" 2021»
ГО «ЗЕЛЕНІ ДОЛОНІ» в рамках проєкту «Від екології природи до екології душі» проведено майстер-клас по посадці зелених насаджень