Урок демократії до Дня Героїв Небесної Сотні

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого 2021 року відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні. З метою поглиблення знання учнів про поняття «демократія», «політичні пава та свободи громадян України», «Революція гідності», а також для розвитку навички аналітичного й критичного мислення, і сприяння формуванню громадянської самосвідомості, визнання цінності демократії, справедливості, рівності та верховенства права 19 лютого в 9-10 класах під керівництвом Наконечної Г. В., класного керівника 10 класу, було проведено інтерактивне заняття «Урок демократії до Дня Героїв Небесної Сотні».

В рамках уроку учні виконали вправи

-«Демократія через цитати»

Учні обговорювали обрані цитати в невеликих групах. Як вони розуміють думку автора/авторки? Чому він/вона так висловився?

-«Стіна тиші»

Учні доповнюють речення чи слова, що записані на дошці чи аркуші паперу. Після того, як відведений на написання час закінчується, кожен учень обирає та читає вголос речення, не написане ним самим. Учні обмінюються своїми результатами у класі.

-«Діамант демократії»

Кожна група учнів порадилась щодо їхньої важливості для побудови демократії. На вершечку - найголовніше, потім - два наступні за важливістю, далі - три наступні, далі - два трохи менш важливі, і в кінці / внизу - найменш важливе, таким чином, щоб з карток утворилася така фігура: «Діамант демократії»

https://cutt.ly/0lzhHFp

12:58
с.Ярова, Кооперативна, 2а
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!