Новорічні ялинкові іграшки своїми руками!

Під таким гаслом пройшов майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок на базі Сєвєродонецького міського центру еколого-натуралістичноі творчості учнівської молоді 30 листопада 2019 року. Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу.

Крім того, діти мали можливість помилуватись квітуванням оранжерейних рослин найкращої пришкільної оранжереї області. Та познайомитись з маленькими пухнастими мешканцями центру.

"Я вперше робила іграшку власноруч! Спочатку було складно, але з допомогою мами в мене все вийшло!" - поділилась своїми враженнями Наталка. 

Закінченням свята було чаювання для дітей і дорослих зі смаколиками.

23:02
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».