Новорічні ялинкові іграшки своїми руками!

Під таким гаслом пройшов майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок на базі Сєвєродонецького міського центру еколого-натуралістичноі творчості учнівської молоді 30 листопада 2019 року. Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу.

Крім того, діти мали можливість помилуватись квітуванням оранжерейних рослин найкращої пришкільної оранжереї області. Та познайомитись з маленькими пухнастими мешканцями центру.

"Я вперше робила іграшку власноруч! Спочатку було складно, але з допомогою мами в мене все вийшло!" - поділилась своїми враженнями Наталка. 

Закінченням свята було чаювання для дітей і дорослих зі смаколиками.

00:02
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.