Акція "Крок назустріч"

Громадська організація «Діа-Світ» 9 листопада в ТРЦ "Джаз" провела благодійну акцію під гаслом "Крок назустріч", присвячену Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом.

Більше 200 людей, особливо похилого віку, змогли безкоштовно перевірити рівень цукру в крові. За результатами першого етапу благодійної акції було зібрано 7500 грн. Кошти, зібрані від проведення ярмарку, лотереї, та благодійних внесків, будуть витрачено на придбання п’ятьох сенсорів для дітей, хворих на цукровий діабет. Батьки дітей висловили щиру подяку за можливість для своїх дітей жити без болю.

Яскравими були танцювальні виступи творчих дитячих колективів. Громадська організація висловлює щиру подяку за допомогу в організації та підтримку: ДРЦ "Малишляндія", "Королівству свят Лариси Субержанської", лабараторіям "Мікротестлаб" та "Сінево", магазину "EcoFit", Сергію Юрченко, Таксі "Рікс", ПП "Міліса", Сєвєродонецькому тролейбусному управлінню.

В Сєвєродонецьку на сьогодні зареєстровано 37 дітей, хворих на цукровий діабет, які потребують допомоги. Продовжується збір коштів з метою придбання інсулінових помп та цілодобових моніторингів рівня цукру.

Ви можете допомогти, перерахувавши кошти:
на карту ПриватБанка
5169 3305 1537 1539 (Олійник Анастасія)
або на:
р/р 26007053727343
в АТ КБ «ПриватБанк»
МФО 304795
Код ЄДРПОУ 42783333

16:56
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.