Допоможемо зробити доступність до громадьского простіру в м. Золоте

Була виявлена потреба облаштуванням доступного входу для людей з інвалідністю у приміщення Громадської Організації "Східна Надія". 

Тут є велики проблеми з доступом маломобільних груп населення. 

В цьому приміщенні відбуваються зустрічі,тренінги за участю активних громадян. Ця праця з громадою на лінії розмежування - це напрямок роботи саме ГО "Східна Надія", яку знають всі в Золотому.

Головним інженером МПП «Інтелект» Сергієм Пугачовим, були зроблені заміри та креслення для облаштування доступного та безбарьерного входу.

Треба зазначити високу активність локальних членів мережі "інклюзівних громадських радників" в місті, про дії яких йде постійне поінформування на сторінці ГО «Східна Надія» у Фесбуці: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=863581417376725&set=a.354878558247016&type=3&theater

14:04
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.