Допоможемо зробити доступність до громадьского простіру в м. Золоте

Була виявлена потреба облаштуванням доступного входу для людей з інвалідністю у приміщення Громадської Організації "Східна Надія". 

Тут є велики проблеми з доступом маломобільних груп населення. 

В цьому приміщенні відбуваються зустрічі,тренінги за участю активних громадян. Ця праця з громадою на лінії розмежування - це напрямок роботи саме ГО "Східна Надія", яку знають всі в Золотому.

Головним інженером МПП «Інтелект» Сергієм Пугачовим, були зроблені заміри та креслення для облаштування доступного та безбарьерного входу.

Треба зазначити високу активність локальних членів мережі "інклюзівних громадських радників" в місті, про дії яких йде постійне поінформування на сторінці ГО «Східна Надія» у Фесбуці: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=863581417376725&set=a.354878558247016&type=3&theater

14:04
Сєвєродонецьк, проспект Гваржійський, 30/1, 30 - 1
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ