Шукаємо порозуміння щодо забезпечення зручностей для людей та реалізації "універсального дизайну"

04.09.2019 року предствники ГС «ЛАООІ» разом з головним інженером МПП "Інтелект" здійснили виїзд до м. Щастя. Таким чином, Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе роботу в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадських радніків Луганської області."

4 вересня 2019 року голова та предствники ГС "ЛАООІ" разом з головним інженером МПП "Інтелект" здійснили виїзд до м. Щастя.

Детально ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/259-shukayemo-porozuminnya-dlya-zabezpechennya-zruchnostey-dlya-bud-yakykh-lyudey-v-ramkakh-kontsept.html

13:24
Сєвєродонецьк, проспект Гваржійський, 30/1, 30 - 1
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ