Моніторинг безбар 'єрного доступу осіб з інвалідністю та людей похилого віку у Станиці-Луганській.

03 вересня 2019 року відбувся виїзд представників та голови ГС "Луганська обласна асоціація організацій людей з інвалідністю" (сорочено ГМ "ЛАООІ") з головним інженером МПП "Інтелект" у смт. Станиця-Луганська. 

Поїздка була спрямована на моніторінг безбар 'єрного доступу осіб з інвалідністю та людей похилого віку до послуг різних об'єктів.

В результаті були проведені заміри об'єктів, які потребують реконструкції для покращення доступу для маломобільніх груп населення.

Детально ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/258-hromadskyy-monitorynh-bezbar-yernoho-dostupu-osib-z-invalidnistyu-ta-lyudey-pokhyloho-viku-u-sta.html

Далі будуть зміни. Ми впевнені та працюємо над цим.

13:04
Сєвєродонецьк, проспект Гваржійський, 30/1, 30 - 1
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ