У Києві презентували виставку світлин «Життя без обмежень» в Укрінформ

В Укрінформі відкрилася виставка світлин (фотографій) «Життя без обмежень», метою якої є сприяння інтеграції та соціальної реабілітації людей з інвалідністю, а також формування культури інклюзивності соціального життя в країні.

Фотовиставка «Життя без обмежень» реалізується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в партнерстві з Міністерством інформаційної політики України, за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції і Швейцарії. Виставка світлин (фото) стала можливою за результатами проведення фестивалю-конкурсу «Світ без обмежень», який проходив в Донецькій та Луганській областях України в травні цього року. Подання фотографій має на меті сприяти інтеграції та соціальної реабілітації людей з інвалідністю, а також формування культури інклюзивності соціального життя в країні.

11:53
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.