У Києві презентували виставку світлин «Життя без обмежень» в Укрінформ

В Укрінформі відкрилася виставка світлин (фотографій) «Життя без обмежень», метою якої є сприяння інтеграції та соціальної реабілітації людей з інвалідністю, а також формування культури інклюзивності соціального життя в країні.

Фотовиставка «Життя без обмежень» реалізується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в партнерстві з Міністерством інформаційної політики України, за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції і Швейцарії. Виставка світлин (фото) стала можливою за результатами проведення фестивалю-конкурсу «Світ без обмежень», який проходив в Донецькій та Луганській областях України в травні цього року. Подання фотографій має на меті сприяти інтеграції та соціальної реабілітації людей з інвалідністю, а також формування культури інклюзивності соціального життя в країні.

12:53
Сєвєродонецьк, проспект Гваржійський, 30/1, 30 - 1
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ