«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Гірське

13.06.2019 в м. Гірське відбулась зустріч з питань інклюзії.
У зустрічі взяло участь 35 учасників, представників громадських організацій, представників органів влади, зацікавлені особи із числа населення та активісти організацій громаднськго суспільства.


В результаті:
  •  було виявлено 2 особи з числа зацікавлених осіб із числа населення та активістів громадського сектору, які захотіли та зможуть стати інклюзивними радниками для реалізації проекту «Інклюзивна мережа Громадського радників Луганської області» ;
  • були проведені навчальні презентації на темиу, як об'єднатися в мережу, яка стане постійним діалоговим інструментом для зацікавлених сторін (влади, громадськості і бізнесу), досвідченим в питаннях інклюзії у всіх сферах життя, здатними працювати як команда для аналізу, моніторингу, оцінки потреб, адвокації та захисту прав людей з інвалідністю, готових об'єднати свої зусилля і надалі напрацьовувати, впроваджувати спільні проектні ідеї, засновані на основі кращих практик роботи, та посилити роботу таких осіб, як інклюзивної мережі громадських радників Луганської області.
  • проведелні обговорення про те, як підвищити рівень розуміння питань інклюзії та сучасних трендів у різних сферах життя населення.

Під час зустрічі, її учасники аналізували:

  • зміст активного громадянства; 
  • визначили наскільки окремі політики та проекти орієнтовані на участь членів громади, зокрема, молоді; 
  • поділилися власним досвідом реалізації молодіжних ініціатив на локальному рівні; 
  • як   створити умови для побудови діалогу між всіма зацікавленими в процесах покращенн питань інклюзії;
  • як створити психологічні та комунікативні умови для формування сталих зв’язків для подальшої співпраці.

Всі узагальнено та структуровано отримали знання щодо розуміння визначення понять «громада», «активізація громади», мобілізація громади», «розвиток громади»

09:50
Сєвєродонецьк, проспект Гваржійський, 30/1, 30 - 1
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ