«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Гірське

13.06.2019 в м. Гірське відбулась зустріч з питань інклюзії.
У зустрічі взяло участь 35 учасників, представників громадських організацій, представників органів влади, зацікавлені особи із числа населення та активісти організацій громаднськго суспільства.


В результаті:
  •  було виявлено 2 особи з числа зацікавлених осіб із числа населення та активістів громадського сектору, які захотіли та зможуть стати інклюзивними радниками для реалізації проекту «Інклюзивна мережа Громадського радників Луганської області» ;
  • були проведені навчальні презентації на темиу, як об'єднатися в мережу, яка стане постійним діалоговим інструментом для зацікавлених сторін (влади, громадськості і бізнесу), досвідченим в питаннях інклюзії у всіх сферах життя, здатними працювати як команда для аналізу, моніторингу, оцінки потреб, адвокації та захисту прав людей з інвалідністю, готових об'єднати свої зусилля і надалі напрацьовувати, впроваджувати спільні проектні ідеї, засновані на основі кращих практик роботи, та посилити роботу таких осіб, як інклюзивної мережі громадських радників Луганської області.
  • проведелні обговорення про те, як підвищити рівень розуміння питань інклюзії та сучасних трендів у різних сферах життя населення.

Під час зустрічі, її учасники аналізували:

  • зміст активного громадянства; 
  • визначили наскільки окремі політики та проекти орієнтовані на участь членів громади, зокрема, молоді; 
  • поділилися власним досвідом реалізації молодіжних ініціатив на локальному рівні; 
  • як   створити умови для побудови діалогу між всіма зацікавленими в процесах покращенн питань інклюзії;
  • як створити психологічні та комунікативні умови для формування сталих зв’язків для подальшої співпраці.

Всі узагальнено та структуровано отримали знання щодо розуміння визначення понять «громада», «активізація громади», мобілізація громади», «розвиток громади»

08:50
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом