Проміжні результати роботи Центру доставки на базі Асоціації

Робота Центру доставки була розрахована в рамках реалізаії  проєкту «Організація Центру допомоги по доставці товарів першої необхідності категоріям громадян групи ризику COVID-19 в обласному центрі Луганської області та наближених до нього населених пунктах» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру на три місяці робот  з квітня по липень 2020 року.

Та що ми ми отримали за цей період? Спробували описати низче, умовно поділив всю організовану в рамках проєкту роботу на дві великі складові:

(1) Етап: організаційний підготовчий етап роботи Центру.

  • Протягом квітня закупили мобільне обладнання та вирішили технічних питань по роботі Центру, організували інструктаж та налагодили рооту персоналу Центру. 
  • 3 мобільних телефони для асистентів з прийняття замовлень та 3 планшети для асистентів з виконання замовлень були закуплені, заключено договіри для здійснення транспортного супровіду доставок Центру, запущено телефони "горячих ліній", закуплені засоби захисту для персоналу в ситуації з вірусом, підготволені спеціальні листівки Центру.
  • Успішно пройшла Інфокомпанія, після якої вже активно почали поступати звернення на горячі лінії Центру та стали виконання замовлення http://ndo.lg.ua/places/news/272/273.

  (2) Етап: Робота Центру та здійснення його координаційної та аналітичної роботи.

  Станом на 232.07.2020 до Центру надійшло на горячу лінію біля 3000 звонків, з яких прийнято на замовлення 757 звернень, по яким виконано 635 замовлень та 62 особам - надано психологічну допомогу з зазначеними рекомендаціями, консультаціями та подальшим супроводом психологів.

  Сама популярна категорія користувачів послуг Центру доставки – це люди віком 60-80 років, з яких 3-тя частина – це люди з тяжкими нозологиями інвалідності.

  Найбільш користувались попитом товари молочної продукції, бакалеї, овочі та консерви. Люди розраховувались як готівкою, так і картою. Асистенти доставки відмічають, що картою за останні місяці роботи проєкту почали користуватися більше людей та частіше.

  Деякі цифри в діаграмах низче:

10:27
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!