​Громадськість та влада разом привітали малечу з реабілітаційного центру з Днем захисту дітей

Першого червня з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, голова ГС «Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю», радник голови облдержадміністрації Микола Надулічний разом з директором Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА Елеонорою Поліщук, директором Луганського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Єременко відвідали Луганський обласний центр реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження».


Для дітей проведено веселий майстер-клас із малювання, до якого долучилися всі гості, малечі отримали корисні подарунки з нагоди свята.


Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» також отримав подарунок.
Гра «Світ без обмежень» для всіх, яка вироблена з екологічного матеріалу та містить шрифт Брайля, виготовлена на 3D-принтері, включає в себе цілі сталого розвитку.


Унікальна гра, креативність мислення, моторика рук, психологічні асоціації, цвітові вподобання, світові проблеми.
Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають “Глобальними цілями” — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету й забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі.
Вказані 17 Цілей є розвитком успіху тисячоліття; крім того, серед інших пріоритетів, вони також охоплюють нові сфери, такі як: кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість. Цілі є взаємопов'язаними — ключем до успіху в одній із них є вирішення питань, загалом пов'язаних із іншими.


Маємо надію що вихованці центру зберуть не один раз своїми рученятками кубики-головоломки, ознайомляться з цілями сталого розвитку.
Дякуємо всім хто долучився до свята для малечі.

А тим часом, пна базі ГС "Луганська Асоціація осіб з інвалидністю" продовжує працювати Центр допомоги по доставці товарів першої необхідності категоріям громадян групи ризику COVID-19 в обласному центрі Луганської області та наближених до нього населених пунктах. Та для наочності наводимо деяку статистику роботи Центру за минулий, травень місяць п. р.

16:56
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!