ГС «Луганська Асоціація організацій осіб с інвалідністю» продовжує проєкт

Процює три телефона гарячої лінії для: прийняття замовлень. Та додатково ще дві спеціальні гарячі лінії для збору інформації та надання психологічної допомоги .

Робоча група, по доставці товарів працює в партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Луганської облдерждаміністрації та с виділеними особами спеціальних групи взаємодії, в першу чергу з супермаркетом «Сім'я», який доєднався першим до цієї ініціативи.

Проєкт спрямовано на об’єднання зусиль громадськості, влади і соціально відповідального бізнесу в підтримці вразливих категорій населення в умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції через створення координаційної групи/центру на базі ГС «Асоціація організацій осіб з інвалідністю» в м. Сєвєродонецьк для доставки товарів першої необхідності (продуктів та ліків) особам, які знаходяться в групі ризику COVID-19 (одинокі особи та мамочки з дітьми, особи похилого віку з пріоритетом «80+» років, іншим громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю).

Проєкт ГС "ЛАООІ" реалізується завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP). Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.#UNRPP

21:04
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!