Робочі інформаційні поїздки в Борівське, Метьолкіне, Воєводівка, Пурдівка, Сиротине, Лісна Дача

Робоча поїздка була здійснена з метою інформування населення щодо реалізації зазначеного проєкту в населених пунктах Борівське, Метьолкіне, Воєводівка, Пурдівка, Сиротине, Лісна Дача та визначення вразливих категорій населення, які в них мешкають. Крім того опрацьовані питання з надання населенню соціальних та адміністративних послуг соціального характеру.

Під час зустрічей соціальним педагогом Луганський Обласний центр соціально-психологічної допомоги надано роз’яснення щодо роботи «гарячої телефонної лінії» з надання психологічної допомоги населенню під час епідемії коронавірусної інфекції та розповсюджено інформаційні листівки із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
Нагадаємо, що Проєкт спрямовано на об’єднання зусиль громадськості, влади і соціально відповідального бізнесу в підтримці вразливих категорій населення в умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції через створення координаційної групи/центру на базі ГС «Асоціація організацій осіб з інвалідністю» в м. Сєвєродонецьк для доставки товарів першої необхідності (продуктів та ліків) особам, які знаходяться в групі ризику COVID-19 (одинокі особи та мамочки з дітьми, особи похилого віку з пріоритетом «80+» років, іншим громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю).

Проєкт ГС "ЛАООІ" реалізується завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру #UNRPP Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

13:30
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!