Інструктаж "Як протидіяти розповсюдженню вірусу" персоналу та партнерам нвого проєкту Асоціації

22.04.2020 в рамках проєкту «Організація Центру допомоги по доставці товарів першої необхідності категоріям громадян групи ризику COVID-19 в обласному центрі Луганської області та наближених до нього населених пунктах» ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» спільно з Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА провели профілактичний інструктаж з персоналом проєкту, який буде працюватиме по доставці товарів. 

Старша медична сестра Шабалтій Галина Павлівна з КНП «Луганська Обласна клінічна лікарня» розповіла про ризики COVID-19, та як протидіяти розповсюдженню вірусу персоналу та партнерам зазначеного проєкту.

За інформацією щодо реалізації проєкту слідкуйте тут на нашій сторінці та новинах сайту.

Проєкт ГС "ЛАООІ" реалізується завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP). Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.UNRPP

12:47
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!