Медикам надані захисні щитки

 Медики знаходяться в безпосередній близькості до інфікованим і піддаються не просто зараженню. Добре, що сьогодні ГС «ЛАООІ» при підтримки UN RPP мали таку змогу передати для медиків КНП «Луганська Обласна клінічна лікарня», КНП "Консультативно-діагностичний центр"КЗ «Обласний Центр медико-соціальної експертизи» захисні екрани для обличчя.

Захисні щитки надані завдяки партнерству Луганської обласної Асоціації організацій осіб з інвалідністю з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP

12:25
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!