Молоді волонтери ЛОАОІ розробили просвітницьку компанію «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» завдяки UN RPP

Просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» розпочала свою роботу в Луганській області

Мета просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» — розбудова миру шляхом донесення важливості інклюзивного і толерантного суспільства у запобіганні конфліктів; виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в молодіжному середовищі громад Луганської області.

А також і популяризація досягнень напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо соціальної єдності та роботи з молоддю.

Просвітницька кампанія «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» розпочала свою роботу в Луганській області за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP). Перший захід в рамках цієї компанії пройшов 10.03.2020 в GreenLab міста Сєвєродонецьк, в якому прийняли участь 20 осіб з числа молоді, що цікавиться питаннями громадянського активізму.

Захід проводять за принципом «рівний рівному» лаборанти «ЛАБОРАТОРІЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ» - молоді та активні працівники ГО «Фундація простір» (Яна Литовка) та ГС «Луганська обласна асоціація організацій осіб з інвалідністю» (Майя Берідзе, членкіня ісламського культурного центр «Бісмілля», м. Сєвєродонецьк) за підтримки Консультативної ради з питань соціальної єдності, що працює при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Про перший захід просвітницької компанії писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/413-prosvitnytska-kampaniya-laboratoriya-tolerantnosti-rozpochala-svoyu-robotu-v-luhanskiy-oblasti.html

22:33
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!