Відвідали захід USAID щодо оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій і Луганській областях.

ГС "Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю " також сприяла моніторінгу у Луганської області.

Тут зібралися активісти та організації громадянського суспільства, які представляють людей з інвалідністю, а також посадовці з органів влади місцевого та національного рівнів. обговорювали документ «Оцінка доступності соціальних послуг в Донецькій і Луганській областях для людей з інвалідністю».

Основна мета проекту – зміцнити зв’язок та довіру між громадянами та органами місцевого самоврядування на сході України.

Виступали представники іціатив IMPACT, дослідження стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Віталій Музиченко, заступник Міністра соціальної політики України. Він сьогодні з візитом в Луганській області та відвідає, Департамент соцзахисту населення Луганської ОДА та офіс ГО "Луганська обласна асоціація людей з інвалідністю".


Зробити принцип «Нічого для нас - без нас» невід’ємною частиною будь-якого процесу прийняття рішень на місцях.
#нічогодлянасбезнас

18:05
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом