«Фандрейзинг та бізнес-планування» - швидка реакція ПРООН на вимоги бенефіціарів.

Програма розвитку ООН швидко відреагувала на потреби, які були виявлені під час експерименту «Апробація експерименту по впровадженню ідеї системного аналізу доступності в громадах Луганської області ».

І вже 10-11.12.2018 організовано додаткове навчання «Фандрейзинг та бізнес-планування» для групи людей (23 бажаючих), яких виявили раніше на наших зустрічах, і які взяли участь в нашому Форумі «Діалог про інклюзію у всіх сферах громадського життя» (3-4.12.2018).

Детальніше:

http://ndo.lg.ua/news/146-fandreyzynh-tabiznes-pla...

11:40
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».