«Фандрейзинг та бізнес-планування» - швидка реакція ПРООН на вимоги бенефіціарів.

Програма розвитку ООН швидко відреагувала на потреби, які були виявлені під час експерименту «Апробація експерименту по впровадженню ідеї системного аналізу доступності в громадах Луганської області ».

І вже 10-11.12.2018 організовано додаткове навчання «Фандрейзинг та бізнес-планування» для групи людей (23 бажаючих), яких виявили раніше на наших зустрічах, і які взяли участь в нашому Форумі «Діалог про інклюзію у всіх сферах громадського життя» (3-4.12.2018).

Детальніше:

http://ndo.lg.ua/news/146-fandreyzynh-tabiznes-pla...

11:40
Северодонецк, Гвардійський проспект, 30/1 - 101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.