Молодіжний обмін в рамках проекту Erasmus + "DigiDialogue in Multicultural Communities" в Вірменії

У проекті брали участь представники Вірменії, України, Грузії, Італії, Німеччини та Естонії і він був присвячений питанням комунікації між представниками різних культур, проблемам міграції, взаємодії з біженцями і переселенцями, а також застосування цифрових інструментів до вирішення цих проблем. В рамках проекту команда України провела 2 воркшопу. За конкурсним відбором до команди України попали й активні молоді люди з Луганської області.

Як зазначає, Дмитро Чумаченко, учасник візиту:
"Міжкультурна комунікація. Місяць тому на 15th Yalta European Strategy Annual Meeting президент Естонії Керсті Кальюлайд озвучила тезу "Geography is irrelevant in XXI century". Безумовно, це вірно по відношенню до переносу величезної частини комунікації, як робочої, так і особистої в онлайн. Але глобальна діджіталізація народжує проблеми спілкування представників різних культур, традицій і шаблонів поводжень. В рамках тренінгу учасники обміну навчилися навичкам такого спілкування: як чути представників інших товариств, взаємодіяти, і приймати деякі, навіть не зовсім прийнятні, традиції інших культур.
Ненасільственная комунікація. Ще один спікер 15th Yalta European Strategy Annual Meeting - соліст U2 Боно сказав "Why where you live decides whether you live?". На дуже емоційному тренінгу учасники приміряли на себе ролі біженців і громадян країн, готових чи ні прийняти їх. Поділилися дуже особистими історіями і відчуттями від цих непростих ролей.
Навчилися основним принципам прийняття і сприйняття ситуацій інших, заснованих на фактах, почуттях, потребах, навичках чути.
Це мій перший досвід участі в подібних обмінах. Супер насичено, продуктивно і корисно!"

Подяку отримали всі ораганізатори обмінного проекту, у тому числі й громадська організація ГО "Агентсво стійкого розвитку Луганського регіону", яка надала орагнізаційний супровід цьому процесу для команди молодіжних активістів з України. 

16:04
Северодонецк, Бульвар Дружбы народов, 32а - 312
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.