Молодіжний обмін в рамках проекту Erasmus + "DigiDialogue in Multicultural Communities" в Вірменії

У проекті брали участь представники Вірменії, України, Грузії, Італії, Німеччини та Естонії і він був присвячений питанням комунікації між представниками різних культур, проблемам міграції, взаємодії з біженцями і переселенцями, а також застосування цифрових інструментів до вирішення цих проблем. В рамках проекту команда України провела 2 воркшопу. За конкурсним відбором до команди України попали й активні молоді люди з Луганської області.

Як зазначає, Дмитро Чумаченко, учасник візиту:
"Міжкультурна комунікація. Місяць тому на 15th Yalta European Strategy Annual Meeting президент Естонії Керсті Кальюлайд озвучила тезу "Geography is irrelevant in XXI century". Безумовно, це вірно по відношенню до переносу величезної частини комунікації, як робочої, так і особистої в онлайн. Але глобальна діджіталізація народжує проблеми спілкування представників різних культур, традицій і шаблонів поводжень. В рамках тренінгу учасники обміну навчилися навичкам такого спілкування: як чути представників інших товариств, взаємодіяти, і приймати деякі, навіть не зовсім прийнятні, традиції інших культур.
Ненасільственная комунікація. Ще один спікер 15th Yalta European Strategy Annual Meeting - соліст U2 Боно сказав "Why where you live decides whether you live?". На дуже емоційному тренінгу учасники приміряли на себе ролі біженців і громадян країн, готових чи ні прийняти їх. Поділилися дуже особистими історіями і відчуттями від цих непростих ролей.
Навчилися основним принципам прийняття і сприйняття ситуацій інших, заснованих на фактах, почуттях, потребах, навичках чути.
Це мій перший досвід участі в подібних обмінах. Супер насичено, продуктивно і корисно!"

Подяку отримали всі ораганізатори обмінного проекту, у тому числі й громадська організація ГО "Агентсво стійкого розвитку Луганського регіону", яка надала орагнізаційний супровід цьому процесу для команди молодіжних активістів з України. 

17:04 Ганна Борова
Северодонецк, Бульвар Дружбы народов, 32а - 312
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».