Зустріч з представниками посольств країн-членів ЄС в АРР

25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні. На зустрічі також були присутні директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму ЛОДА, Сергій Медведчук, та заступник директора Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ЛОДА, Костянтин Мєшков.

Директор АРР, Рафаіл Гарєєв, презентував діяльність Агенції та розповів про основні напрямки роботи, поділився історіями успіху та звернув увагу на ті виклики, з якими має справу команда Агенції у повсякденній роботі.

Заступник директора АРР, Роман Власенко, розповів про економічний потенціал регіону. Він підкреслив, що не дивлячись на втрату майже 70 % свого виробничого потенціалу в наслідок збройного конфлікту, область наполегливо та плідно вирішує питання відбудови і розвитку регіону. Також мова йшла про роботу Агенції з реалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року та про найголовніші пріоритети та проблеми, які стають перед регіоном у питанні розвитку.

Було озвучено питання згуртованості та партнерства Луганської обласної державної адміністрації, Агенції регіонального розвитку Луганської області, Асоціації органів місцевого самоврядування, ВП Центру розвитку місцевого самоврядування та Луганського відділення Асоціації міст України у вирішенні питань розвитку області.

Наприкінці зустрічі керівництво Агенції виказало свою повагу та вдячність країнам ЄС за сприяння розвитку Луганської області і розбудові миру на території України.

16:27 Galyna Posvaliuk
Северодонецк, Гагаріна, 16 - Офіс АРР Луганської області
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».