Свято вишиванки у Євсузі

День вишиванки стає традиційним у нашому селі. Цього року захотілося відсвяткувати його по-новому, більш яскраво і привабливо. Тому наша ГО "Євсуг діє" вирішила зробити сюрприз для малечі та дорослих жителів села і запустити у небо прапор із жовто-блакитними повітряними кульками. Неможливо передати емоції присутніх, адже така акція у Євсузі була вперше.Хто хоче побачити відео свята та цікаві фото, заходьте на нашу сторінку   facebook.com/groups/1660938120601121/

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Категорії

Новини НДО

25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»
«Виклики у сфері безпеки, гібридна війна та шляхи її вирішення»