Креативний суспільний простір STB Сity Hub

Креативний суспільний простір STB Сity Hub

Це простір творчого та інтелектуального молодіжного потенціалу міста та забезпечення умов для його розвитку і самореалізації.
Це платформа що об'єднує культурні, освітні та урбаністичні проекти. Проект реалізує Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада», за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні, при підтримці Ukraine NGO Forum

185

Категорії

Новини НДО

Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.