Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

ПРООН/RGR підтримало за відповідним конкурсом реалізацію проекта громадської організації «Твори добро» під назвою «Зміцнення громадської безпеки. Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине». Загальний бюджет проекту — 290 000 грн. за рахунок фінансування Уряду Королівства Нідерландів. Теперь публічні місця Білокуракінської ОТГ оснащені шістью відеокамерами за рахунок підтримки ПРООН та донора — Уряду Королівства Нідерландів. Про проект у відео новинах тут: www.youtube.com/watch?v=SoQycAF7ZnM

256

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».