Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

ПРООН/RGR підтримало за відповідним конкурсом реалізацію проекта громадської організації «Твори добро» під назвою «Зміцнення громадської безпеки. Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине». Загальний бюджет проекту — 290 000 грн. за рахунок фінансування Уряду Королівства Нідерландів. Теперь публічні місця Білокуракінської ОТГ оснащені шістью відеокамерами за рахунок підтримки ПРООН та донора — Уряду Королівства Нідерландів. Про проект у відео новинах тут: www.youtube.com/watch?v=SoQycAF7ZnM

155

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»