Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

Відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине

ПРООН/RGR підтримало за відповідним конкурсом реалізацію проекта громадської організації «Твори добро» під назвою «Зміцнення громадської безпеки. Облаштування засобами відеоспостереження найбільш відвідуваних жителями місць у інфраструктурі смт. Білокуракине». Загальний бюджет проекту — 290 000 грн. за рахунок фінансування Уряду Королівства Нідерландів. Теперь публічні місця Білокуракінської ОТГ оснащені шістью відеокамерами за рахунок підтримки ПРООН та донора — Уряду Королівства Нідерландів. Про проект у відео новинах тут: www.youtube.com/watch?v=SoQycAF7ZnM

332

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ