Створюємо разом (відкрита діалогова альтанка)

Створюємо разом (відкрита діалогова альтанка)

Тепер студентам є де креативно обговорювати різні теми, бо в них є діалогова альтанка. 

Так наприклад, студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (СНУ ім. В.Даля) Renata Mekhrabova і Nick Artiushenko перетворили відомих людей з їх унікальними історіями і незвичайним життєвим досвідом на живі книги.

Чи замислювалися ви над тим, що наше сприйняття інших людей здебільшого формується на підставі стереотипів та упереджень? Чи відчували ви, що інші люди мають стереотипи чи упередження стосовно вас? А чи була у вас можливість обговорити це з ними? В форматі «Живої бібліотеки» книгами постають саме люди, а «читання» людини проходить через спілкування з нею. «Жива бібліотека» — це можливість прочитати живі книги та проникнуться чужим життям.

Ініціатива «Жива бібліотека: як конфлікт вплинув на мене?» спрямована на побудову довіри та взаємопорозуміння, мирного спілкування, усвідомлення, що конфлікт — це, в тому числі, можливість для власного особистісного розвитку та мотивація для активної діяльності зі зміни світу на краще.

Ініціатива «Жива бібліотека» є частиною проекту «Табір миру: українська молодь будує діалог», що реалізується ГО «Центр євроініціатив» (Center for Euroinitiatives, м. Суми) в рамках «Є-Дія» в партнерстві з ГО Фундація «Простір»(м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

214

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ