Створюємо разом (відкрита діалогова альтанка)

Створюємо разом (відкрита діалогова альтанка)

Тепер студентам є де креативно обговорювати різні теми, бо в них є діалогова альтанка. 

Так наприклад, студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (СНУ ім. В.Даля) Renata Mekhrabova і Nick Artiushenko перетворили відомих людей з їх унікальними історіями і незвичайним життєвим досвідом на живі книги.

Чи замислювалися ви над тим, що наше сприйняття інших людей здебільшого формується на підставі стереотипів та упереджень? Чи відчували ви, що інші люди мають стереотипи чи упередження стосовно вас? А чи була у вас можливість обговорити це з ними? В форматі «Живої бібліотеки» книгами постають саме люди, а «читання» людини проходить через спілкування з нею. «Жива бібліотека» — це можливість прочитати живі книги та проникнуться чужим життям.

Ініціатива «Жива бібліотека: як конфлікт вплинув на мене?» спрямована на побудову довіри та взаємопорозуміння, мирного спілкування, усвідомлення, що конфлікт — це, в тому числі, можливість для власного особистісного розвитку та мотивація для активної діяльності зі зміни світу на краще.

Ініціатива «Жива бібліотека» є частиною проекту «Табір миру: українська молодь будує діалог», що реалізується ГО «Центр євроініціатив» (Center for Euroinitiatives, м. Суми) в рамках «Є-Дія» в партнерстві з ГО Фундація «Простір»(м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.

193

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».