КУ «Центр надання соціальних послуг»

КУ «Центр надання соціальних послуг»
КУ «Центр надання соціальних послуг» 0КУ «Центр надання соціальних послуг» 1КУ «Центр надання соціальних послуг» 2КУ «Центр надання соціальних послуг» 3

Центр надання соціальних послуг в Чмирівські ОТГ створено в 2017 році в рамках реалізації Проекту БВ «Творчий центр ТЦК» під назвою: “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг” за фінансової підтримки Ради Європи та за організаційної підтирмки регіонального партнеру цього проекту в Луганській області — ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону». В результаті проекту також надана матеріально-фінансова допомога для соціальних працівників ОТГ, проведено дослідження щодо аналізу потреб та стану надання соціальних послуг, а також розроблена місцева програма підвищення якості надання соціальних послуг. 

Детальніше про проект тут:

http://open.lg.ua/podiji/798-agentstvo-stijkogo-ro...

http://open.lg.ua/podiji/791-organizatsiya-nadanny...

http://open.lg.ua/podiji/785-pochinaemo-vprovadzhu...

Детальніше про Чмирівській Центр тут: http://chmyrivska-gromada.gov.ua/zagalna-informaci...

174

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».