КУ «Центр надання соціальних послуг»

КУ «Центр надання соціальних послуг»
КУ «Центр надання соціальних послуг» 0КУ «Центр надання соціальних послуг» 1КУ «Центр надання соціальних послуг» 2КУ «Центр надання соціальних послуг» 3

Центр надання соціальних послуг в Чмирівські ОТГ створено в 2017 році в рамках реалізації Проекту БВ «Творчий центр ТЦК» під назвою: “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг” за фінансової підтримки Ради Європи та за організаційної підтирмки регіонального партнеру цього проекту в Луганській області — ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону». В результаті проекту також надана матеріально-фінансова допомога для соціальних працівників ОТГ, проведено дослідження щодо аналізу потреб та стану надання соціальних послуг, а також розроблена місцева програма підвищення якості надання соціальних послуг. 

Детальніше про проект тут:

http://open.lg.ua/podiji/798-agentstvo-stijkogo-ro...

http://open.lg.ua/podiji/791-organizatsiya-nadanny...

http://open.lg.ua/podiji/785-pochinaemo-vprovadzhu...

Детальніше про Чмирівській Центр тут: http://chmyrivska-gromada.gov.ua/zagalna-informaci...

123

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»