КУ «Центр надання соціальних послуг»

КУ «Центр надання соціальних послуг»
КУ «Центр надання соціальних послуг» 0КУ «Центр надання соціальних послуг» 1КУ «Центр надання соціальних послуг» 2КУ «Центр надання соціальних послуг» 3

Центр надання соціальних послуг в Чмирівські ОТГ створено в 2017 році в рамках реалізації Проекту БВ «Творчий центр ТЦК» під назвою: “Посилення спроможності територіальних громад в наданні соціальних послуг” за фінансової підтримки Ради Європи та за організаційної підтирмки регіонального партнеру цього проекту в Луганській області — ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону». В результаті проекту також надана матеріально-фінансова допомога для соціальних працівників ОТГ, проведено дослідження щодо аналізу потреб та стану надання соціальних послуг, а також розроблена місцева програма підвищення якості надання соціальних послуг. 

Детальніше про проект тут:

http://open.lg.ua/podiji/798-agentstvo-stijkogo-ro...

http://open.lg.ua/podiji/791-organizatsiya-nadanny...

http://open.lg.ua/podiji/785-pochinaemo-vprovadzhu...

Детальніше про Чмирівській Центр тут: http://chmyrivska-gromada.gov.ua/zagalna-informaci...

200

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ