«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля

«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля
«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 0«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 1«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 2«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 3«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 4«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 5«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 6

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/396-domashni-spravy-pro-domashnye-nasylstvo-v-snu-im-v-dalya.html

Адреса и контакты

66

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.