«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля

«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля
«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 0«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 1«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 2«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 3«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 4«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 5«Домашні справи про домашнє насильство» в СНУ ім. В. Даля 6

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/396-domashni-spravy-pro-domashnye-nasylstvo-v-snu-im-v-dalya.html

Адреса и контакты

18

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.