Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя.

Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя.
Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 0Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 1Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 2Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 3Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 4Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 5Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 6Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 7Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 8Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 9Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 10Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 11Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 12Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 13Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 14Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 15Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 16Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 17Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 18Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 19Толерантна молодь проти насильства. Гідність - це запорука життя. 20

Протягом двох тижнів школярі будуть працювати за окремим виховним планом, розглядаючи важливі теми і знайомлючись з певними датами. А сьогоднішній день пройшов під гаслом: «Толерантна молодь проти насильства. Гідність-це запорука життя».

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/395-tolerantna-molod-proty-nasylstva-hidnist-tse-zaporuka-zhyttya.html

Адреса и контакты

81

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.