"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці

"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці
"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 0"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 1"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 2"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 3"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 4"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 5"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 6"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 7"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 8"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 9"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 10"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 11"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 12"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 13"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 14"16 кроків до життя без насильства" в Костянтинівці 15

Почався ранок сюрпризом зі смайлів з різними емоціями і оголошенням на дверях адміністрації «Тут безліміт обіймашок».

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/392-16-krokiv-do-zhyttya-bez-nasylstva-v-kostyantynivtsi.html

19

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.