"Стоп булінг"

"Стоп булінг"
"Стоп булінг" 0"Стоп булінг" 1"Стоп булінг" 2"Стоп булінг" 3"Стоп булінг" 4

Амбасадорка миру UN RPP, Кірсанова Тетяна провела тренінг для учнів 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Покровської міської ради Донецької області на тему " Стоп булінг" .

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/391-stop-bulinh-v-pokrovsku.html

109

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.