«Реалізація прав людини в Україні»

«Реалізація прав людини в Україні»
«Реалізація прав людини в Україні» 0«Реалізація прав людини в Україні» 1«Реалізація прав людини в Україні» 2«Реалізація прав людини в Україні» 3«Реалізація прав людини в Україні» 4«Реалізація прав людини в Україні» 5«Реалізація прав людини в Україні» 6«Реалізація прав людини в Україні» 7«Реалізація прав людини в Україні» 8

Під час заходу ознайомили його учасників з поняттями: Права людини, Толерантність, Гідність, Цінності, Повага до прав людини, Громадянська відповідальність.

Детальніше про це писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/387-ambasadorskyy-treninh-realizatsiya-prav-lyudyny-v-ukrayini-proyshov-u-kramatorsku.html

Адреса и контакты

22

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом