Вся інформація відкрита для моніторингу

Вся інформація відкрита для моніторингу
Проєктна пропозиція  сприяла вирішенню проблеми низького рівня прозорості та відкритості в прийнятті рішень Новоайдарської ОТГ.
В результаті реалізації проєкту налаштовано та встановлено розширену версію системи електронного голосування «Голос», яка включає в себе ведення онлайн трансляцій сесій ради, архіву відеозаписів, ведення електронного голосування з виводом на табло інформації та автоматичним виведенням результатів голосування як пофракційно, так і поіменно, ведення технічного протоколу засідання, автоматичну розсилку проєктів рішень сесій як депутатському корпусу, так і зацікавленим групам і організаціям, для автоматичної публікації проєктів, прийнятих рішень, поіменних голосувань і статистики роботи. Забезпечено доступ до інформації для 25,8 тис. населення Новоайдарської ОТГ, здійснюється чітке та прозоре звітування влади перед громадськістю.

Проєкт реалізовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Адреса и контакты

47

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.