Відкрита влада - запорука довіри населення!

Відкрита влада - запорука довіри населення!

Проєкт реалізовано в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в межах компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Встановлено світлодіодний вуличний екран на будівлі районного будинку культури, створено WIFI зону на площі селища, де знаходиться щодня до 200 осіб, а відеокамери — в сесійній залі Новоайдарської ОТГ щоб здійснювати онлайн трансляцію засідань сесій, створено онлайн платформу для отримання населенням адміністративних послуг.

Адреса и контакты

24

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.