Амбасадорка Миру Оксана Хасьянова

Амбасадорка Миру Оксана Хасьянова

Я-Хасьянова Оксана, педагогиня-організаторка та дефектологиня у  КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12». Долучилась до мережі Амбасадорів Миру у 2018 році. Вивчаю англійську мову. Захоплююсь спортом.

За час моєї діяльності було відкрито перший в області дитячий креативний простір «Druzi_hub» та першу в Україні фірму з соціального підприємництва Май _fox. Пишаюсь власними випускниками.

Пропагую ідеї «свідомого споживання», а також поширюю культуру Миру. Відчуваю особисту необхідність та мотивацію працювати задля досягнення Цілей Сталого Розвитку. Мрію побувати у кожному куточку планети Земля.

Адреса и контакты

31

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».