Амбасадорка Миру Оксана Хасьянова

Амбасадорка Миру Оксана Хасьянова

Я-Хасьянова Оксана, педагогиня-організаторка та дефектологиня у  КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12». Долучилась до мережі Амбасадорів Миру у 2018 році. Вивчаю англійську мову. Захоплююсь спортом.

За час моєї діяльності було відкрито перший в області дитячий креативний простір «Druzi_hub» та першу в Україні фірму з соціального підприємництва Май _fox. Пишаюсь власними випускниками.

Пропагую ідеї «свідомого споживання», а також поширюю культуру Миру. Відчуваю особисту необхідність та мотивацію працювати задля досягнення Цілей Сталого Розвитку. Мрію побувати у кожному куточку планети Земля.

Адреса и контакты

130

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.