Проєкт «Діалоговий Простір»

Проєкт  «Діалоговий Простір»
Проєкт  «Діалоговий Простір» 0Проєкт  «Діалоговий Простір» 1Проєкт  «Діалоговий Простір» 2Проєкт  «Діалоговий Простір» 3Проєкт  «Діалоговий Простір» 4Проєкт  «Діалоговий Простір» 5Проєкт  «Діалоговий Простір» 6Проєкт  «Діалоговий Простір» 7

Українською Федерацією «Спорт заради розвитку» 26.10.2019 року було проведено воркшоп «Спорт заради розвитку – нова концепція впровадження та реалізація цілей сталого розвитку в Україні» в місті Краматорськ Донецької області в рамках проєкту «ДіалоговийПростір».

Метою воркшопу було отримання навичок щодо використання концепції «Спорт заради розвитку» та впровадження мети концепції на своїх робочих місцях та в своїх громадах учасниками заходу. 

Учасники безпосередньо на власному досвіді під час проведення воркшопу засвоїли на практиці комплекси вправ з налагодження довірливих взаємовідносин та взаєморозуміння, взаємодопомоги та співробітництва, не використовуючи дороге обладнання та інвентар, а користуючись підручними матеріалами.

Оволоділи основними навичками Ненасильницького спілкування, яке допомагає людям замінити мову ворожнечі на мову співпереживання, вчились пізнавати власні цінності, почуття та потреби, поважати різні точки зору.

Оволоділи навичками співпраці у вирішенні конфліктів через інтерактивні вправи. 

З’явилось розуміння особливостей ведення діалогу в спільноті, розвинулись здатності започатковувати та підтримувати діалог; обмінялись досвідом в процесі ведення діалогу та навчались використовувати діалог, як один з дієвих методів виходу з конфлікту.

Адреса и контакты

57

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.