Проєкт «Діалоговий Простір»

Проєкт «Діалоговий Простір»
Проєкт «Діалоговий Простір» 0Проєкт «Діалоговий Простір» 1Проєкт «Діалоговий Простір» 2Проєкт «Діалоговий Простір» 3Проєкт «Діалоговий Простір» 4Проєкт «Діалоговий Простір» 5Проєкт «Діалоговий Простір» 6Проєкт «Діалоговий Простір» 7Проєкт «Діалоговий Простір» 8Проєкт «Діалоговий Простір» 9

Українською Федерацією «Спорт заради розвитку» 24.09.2019 року у смт. Миколаївці Слов’янського району Донецької області було проведено фестиваль «Спорт заради розвитку» в межах проєкту «Діалоговий простір».

Метою проведення заходу було підвищення рівня взаємодії, довіри та згуртованості серед різних соціальних груп населення шляхом створення комунікаційного майданчику та простору інформаційного обміну, 
Учасники безпосередньо на власному досвіді під час проведення фестивалю засвоїли на практиці комплекси вправ з налагодження довірливих взаємовідносин та взаєморозуміння, взаємодопомоги та співробітництва, не використовуючи дороге обладнання та інвентар, а користуючись підручними матеріалами.
Оволоділи основними навичками Ненасильницького спілкування, яке допомагає людям замінити мову ворожнечі на мову співпереживання, вчились пізнавати власні цінності, почуття та потреби, поважати різні точки зору. 
Оволоділи навичками співпраці у вирішенні конфліктів через інтерактивні вправи. 
З’явилось розуміння особливостей ведення діалогу в спільноті, розвинулись здатності започатковувати та підтримувати діалог; обмінялись досвідом в процесі ведення діалогу та навчались використовувати діалог, як один з дієвих методів виходу з конфлікту.

Адреса и контакты

47

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.