В сучасному світі інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіа

В сучасному світі інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіа
В сучасному світі інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіа 0В сучасному світі інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіа 1В сучасному світі інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіа 2

Метою заходу було створення умов, де учнівська молодь мала можливість сформувати уявлення про інформаційний простір, в якому функціонує сучасна людина та розвивати навички усвідомленої взаємодії з інформаційним середовищем, правила безпечної поведінки в ньому.

Про захід писали тут:

Адреса и контакты

10

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».