БО " БФ реалізації ідей"

Благодійний Фонд Реалізації ідей заснований 21 травня 2018 року в місті Києві, як неприбуткова благодійна організація. Веде свою основну діяльність на території Луганської області. Фонд створено за ініціативи групи однодумців, яким небайдужа подальша доля малого та середнього бізнесу в Україні, вирішення соціальних задач, та подолання бідності в державі, зокрема в нашій області. Організації присвоєно код ЄДРПОУ № 42148104, отримано статус неприбутковості, та покладено початок великої та важливої роботи.
Основна мета, з якою ми створювали наш Фонд – економічна допомога населенню, підприємництву України, громадам та об’єднанням громадян, яка передбачає надання цільової, адресної благодійної допомоги у вигляді грантів, та іншої матеріально — технічної допомоги від міжнародних та вітчизняних донорів. Також метою Фонду є поширення культури благодійництва, спонсорства та меценатства, а нашими пріоритетами є допомога малому та середньому бізнесу, розвиток фермерства, зокрема малих фермерських хазяйств, реалізація інноваційних проектів в різних галузях, проектів з теплозбереження, зеленої та відновлювальної енергетики тощо. Велику увагу приділяємо соціальним проектам та соціальному підприємництву, розбудові демократичних та економічних перетворень в країні.

Якщо вам близькі наша мета, місія та наші ідеї, долучайтеся до нас, будемо втілювати кращі зміни в життя!

Адреса и контакты

115

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.