БО " БФ реалізації ідей"

Благодійний Фонд Реалізації ідей заснований 21 травня 2018 року в місті Києві, як неприбуткова благодійна організація. Веде свою основну діяльність на території Луганської області. Фонд створено за ініціативи групи однодумців, яким небайдужа подальша доля малого та середнього бізнесу в Україні, вирішення соціальних задач, та подолання бідності в державі, зокрема в нашій області. Організації присвоєно код ЄДРПОУ № 42148104, отримано статус неприбутковості, та покладено початок великої та важливої роботи.
Основна мета, з якою ми створювали наш Фонд – економічна допомога населенню, підприємництву України, громадам та об’єднанням громадян, яка передбачає надання цільової, адресної благодійної допомоги у вигляді грантів, та іншої матеріально — технічної допомоги від міжнародних та вітчизняних донорів. Також метою Фонду є поширення культури благодійництва, спонсорства та меценатства, а нашими пріоритетами є допомога малому та середньому бізнесу, розвиток фермерства, зокрема малих фермерських хазяйств, реалізація інноваційних проектів в різних галузях, проектів з теплозбереження, зеленої та відновлювальної енергетики тощо. Велику увагу приділяємо соціальним проектам та соціальному підприємництву, розбудові демократичних та економічних перетворень в країні.

Якщо вам близькі наша мета, місія та наші ідеї, долучайтеся до нас, будемо втілювати кращі зміни в життя!

Адреса и контакты

75

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.