Українська Федерація "Спорт заради розвитку"

Українська Федерація "Спорт заради розвитку"

Головною метою Федерації є популяризація концепції «Спорт заради розвитку» задля досягнення шести пріоритетних цілей сталого розвитку:

•сприяння розвитку через спорт,
•сприяння здоров’ю населення через спорт,
•сприяння досягненню цілей освіти через спорт,
•сприяння гендерній рівності через спорт,
•сприяння рівності та загальній інклюзивності через спорт,
•сприяння миру та стабільності через спорт.
Основними напрямами діяльності Федерації в межах чинного законодавства є:
1. Використання концепції «Спорт заради розвитку» для підвищення ролі фізичної культури і спорту, покращення здоров’я громадян, формування здорового способу життя громадян.
2. Співробітництво з органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, встановлення партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами, зареєстрованими в Україні чи за її межами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, професійними спілками, їх об'єднаннями та забезпечення представництва та захисту законних прав та інтересів своїх членів у відносинах із ними.
3. Розвиток і здійснення зв’язків (включаючи укладення договорів про співробітництво і обмін досвідом роботи) зі спортивними закладами України, підтримка міжнародних зв’язків, участь у здійснені заходів, що не суперечать міжнародним зобов’язанням України та чинному законодавству, заснування або вступ до міжнародних громадських організацій.
4. Організація та проведення семінарів, тренінгів, медіацій та фасилітацій діалогів, просвітницьких конференцій, пов'язаних з діяльністю Федерації.
5. Проведення фізкультурно-оздоровчої роботи серед дітей, підлітків та молоді, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою.
43

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».