Амбасадорка Миру Олена Зінченко

Амбасадорка Миру Олена Зінченко

Я – Альона Зінченко, учитель англійської мови загальноосвітньої школи № 9 м. Краматорськ.Захоплююсь англійською мовою і вивчаю поведінку дітей з аутизмом і СДУГ. Люблю вишивати хрестиком.Люблю отримувати нові знання та новий досвід, тому мені подобається відвідувати тренінги, де намагаюсь бути активною.

Досягнень у мене багато, але найголовніше те, що мене поважають мої учні.Ще одне моє досягнення – в 2015 році я була бійцем в добровольчому батальйоні. Через місяць служби я стала єдиною жінкою-командиром групи бійців з Донецької області. Також була нагороджена ножем «Глок» за службу.

Моя мрія – створити щасливе освітнє середовище, де би навчалися щасливі учні і працювали щасливі вчителі.А ще одна моя маленька мрія — я хочу відвідати скандинавські країни.

39

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».