Громадська організація "Діа-Світ"

Громадська організація "Діа-Світ"

Громадська організація «Діа-Світ» створена для допомоги дітям та дорослим, хворим на цукровий діабет. Наша ціль — психологічна підтримка для діа-сімей, захист прав та інтересів, соціалізація «солодких» діток, а також спільні проекти, заходи та проведення дозвілля.

Громадська організація «Діа-Світ» ставить перед собою такі цілі:

  • підвищення громадської та соціальної активності населення та членів організації;
  • проведення тренінгів, семінарів, конференцій, круглих столів з метою підвищення професійного рівня та правової освіти членів ГО «Діа-Світ»;
  • сприяння проведенню інформаційних шоу, презентацій нових видань, фотовиставок тощо;
  • проведення заходів з подолання дискримінації людей з цукровим діабетом, а також надання їм консультаційної допомоги;
  • підтримка професійного удосконалення членів ГО «Діа-Світ» — делегування їх до участі у навчанні у рамках організованих громадськістю семінарів, конференцій, тощо;
  • співробітництво із різноманітними громадськими організаціями в Україні та за її межами, а також із органами державної влади, управління та місцевого самоврядування;
  • представлення інтересів членів ГО «Діа-Світ» в органах державної влади, управління та місцевого самоврядування;
  • залучення найширших кіл громадськості до участі в процесі опрацювання, ухвалення та реалізації рішень органів влади.
162

Категорії

Новини НДО

12 березня 2020 року в залі Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пройшов круглий стіл.
В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.