Пошук стратегій виходу з конфліктів

Пошук стратегій виходу з конфліктів
Пошук стратегій виходу з конфліктів 0Пошук стратегій виходу з конфліктів 1Пошук стратегій виходу з конфліктів 2Пошук стратегій виходу з конфліктів 3Пошук стратегій виходу з конфліктів 4Пошук стратегій виходу з конфліктів 5Пошук стратегій виходу з конфліктів 6Пошук стратегій виходу з конфліктів 7Пошук стратегій виходу з конфліктів 8

10 жовтня 2019 року учні старшої школи Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 продовжили навчатися навичкам миробудування. Цього разу відбувся тренінг «Пошук стратегій виходу з конфліктів».

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/310-poshuk-stratehiy-vykhodu-z-konfliktiv.html 

Адреса и контакты

18

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.