«Діалог заради миру» у Старобільську

«Діалог заради миру» у Старобільську
«Діалог заради миру» у Старобільську 0«Діалог заради миру» у Старобільську 1«Діалог заради миру» у Старобільську 2«Діалог заради миру» у Старобільську 3

Під час тренінгу молодь змогла ознайомитись зі цілями сталого розвитку ООН. Докладніше зупинились на цілях 16 «Мир та справедливість», де обговорили прояви насильства в українському суспільстві та шляхи їх подолання; та 17 «Співпраця заради досягнення цілей», де обговорили необхідність синегрії зусиль як у локальних громадах, так й в світі вцілому. Під час обговорення молодь була налаштована на робочий настрій.

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/332-dialoh-zarady-myru-u-starobilsku.html

Адреса и контакты

61

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.