«Діалог заради миру» у Старобільську

«Діалог заради миру» у Старобільську
«Діалог заради миру» у Старобільську 0«Діалог заради миру» у Старобільську 1«Діалог заради миру» у Старобільську 2«Діалог заради миру» у Старобільську 3

Під час тренінгу молодь змогла ознайомитись зі цілями сталого розвитку ООН. Докладніше зупинились на цілях 16 «Мир та справедливість», де обговорили прояви насильства в українському суспільстві та шляхи їх подолання; та 17 «Співпраця заради досягнення цілей», де обговорили необхідність синегрії зусиль як у локальних громадах, так й в світі вцілому. Під час обговорення молодь була налаштована на робочий настрій.

Про захід детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/332-dialoh-zarady-myru-u-starobilsku.html

Адреса и контакты

17

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.