«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього»

«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього»
«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 0«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 1«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 2«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 3«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 4«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 5«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 6«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 7«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 8«Мистецтво спілкування – запорука майбутнього» 9

Працюю в школі з дітьми, з 5 по 11 клас. Спостерігаю за тим, як вони ростуть, як формуються в них лідерські якості, за становленням їх як особистостей, і тішуся.

Чомусь мені здалося, що найскладнішим у шкільному віці є перехід до середньої школи, коли вони намагаються в одну мить подорослішати. Такі тендітні, але вже самостійні. Вони намагаються будувати власне життя тут і зараз. Але іноді їм не вистачає навичок комунікації та вміння ефективного спілкування. Тому для учнів цієї вікової категорії я обрала тему тренінгу: «Мистецтво спілкування – запорука майбутнього», який ми провели 28 жовтня 2019 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.

Детальніше про захід писали тут:

Адреса и контакты

42

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.