Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької області

Метою проєкту є підвищення рівень знань населення Донецької області про роботу суду та судового процесу, пришвидшити та полегшити судовий процес для його учасників. В рамках проекту планується надання відвідувачам цільових судів Донецької області інформації щодо процесуальних прав та обов’язків відвідувача (в залежності від її/його процесуального статусу та виду провадження), опис основних етапів та правил поведінки в судовому процесі, надання інформації щодо можливостей та способів отримання безоплатної правової допомоги. За проєктом також заплановано здійстення підтримки функціонування системи зворотнього зв’язку для відвідувачів суду та збір статистичної інформації щодо відвідувачів суду (виключаючи персональні дані) та надання відповідних звітів

Збір статистичної інформації щодо відвідувачів суду (виключаючи персональні дані) та надання відповідних звітів.

Адреса и контакты

38

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.