Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Луганської області

Проєктом планується надати інформаційну підтримку відвідувачам місцевих загальних судів Луганської області (Сєвєродонецький міський суд та Новоайдарський районний суд). Проєктом передбачено проведення 2 тренінгів для працівників судів на тему «Як налагодити ефективну комунікацію з відвідувачами судів» В рамках проєкту планується надання відвідувачам цільових судів Луганської області інформації щодо процесуальних прав та обов’язків відвідувача (в залежності від її/його процесуального статусу та виду провадження), опис основних етапів та правил поведінки в судовому процесі. За проєктом також заплановано здійстення підтримки функціонування системи зворотнього зв’язку для відвідувачів суду та збір статистичної інформації щодо відвідувачів суду (виключаючи персональні дані) та надання відповідних звітів

Адреса и контакты

15

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.