Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Луганської області

Проєктом планується надати інформаційну підтримку відвідувачам місцевих загальних судів Луганської області (Сєвєродонецький міський суд та Новоайдарський районний суд). Проєктом передбачено проведення 2 тренінгів для працівників судів на тему «Як налагодити ефективну комунікацію з відвідувачами судів» В рамках проєкту планується надання відвідувачам цільових судів Луганської області інформації щодо процесуальних прав та обов’язків відвідувача (в залежності від її/його процесуального статусу та виду провадження), опис основних етапів та правил поведінки в судовому процесі. За проєктом також заплановано здійстення підтримки функціонування системи зворотнього зв’язку для відвідувачів суду та збір статистичної інформації щодо відвідувачів суду (виключаючи персональні дані) та надання відповідних звітів

Адреса и контакты

38

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.